Allerzielenviering

ALLERZIELENVIERING

Zaterdag 1 november om 19.00u. herdenken we in Bussloo onze overleden dierbaren met een sfeervolle viering in onze kerk . Het koor Step by Step verleent hieraan haar medewerking evenals mezzosopraan Etelka Szekeres, die bijpassende liederen zal zingen o.a. het lied Allerseele. Na de viering brengen we lichtjes naar de graven op het kerkhof. Aansluitend is er koffie in het voormalige parochiehuis.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s